درباره آراز سرور

درباره آراز سرور

با توجه به اینکه پشتیبانی و خدمات پس از فروش در حوزه ی طراحی سایت و میزبانی وب یکی از اصلی ترین معیار های کاربران می باشد ، از این رو تعداد راه های ارتباطی با مشتریانمان را بالا برده ایم تا به سرعت هرچه تمام تر به درخواست شما رسیدگی کنیم.

درباره راه اندازی آراز سرور

داستان ما

آرازسرور در سال ۱۳۹۸ توسط شرکت آرازپردازش پرگاس ثبت و راه اندازی شد و فعالیت اولیه آراز سرور با میزبانی وب و ثبت دامنه شروع شد سپس بخش طراحی وب سایت در سال ۱۳۹۹ با هدف کمک به مشاغل آزاد و فروشگاه های کوچک جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی راه اندازی گردید.

در حال حاضر تعداد زیادی از مشاغل بر روی سرورهای آراز سرور میزبانی می شوند و همچنین بیش از ۲۰ وبسایت در طی این یک سال توسط آراز سرور طراحی و راه اندازی شده است.

با تغیرات جدیدی که در سال ۱۴۰۰ بر روی سایت آراز سرور داده شد خدمات جدید مثل نمایندگی هاست و هاست دانلود و سرور مجازی به محصولات آراز سرور اضافه شد..

لوکیشن شرکت

گوگل مپ

تعدادی از مشتریان آراز سرور

ما بسیار مفتخر هستیم که بیش از ۱۰,۰۰۰ کاربر فعال در آراز سرور از کلیه خدمات ما استفاده کرده اند و رشد آن ها را دیده ایم ، در این ۲ سال و نیم پس از راه اندازی آراز سرور همیشه در کوششیم تا روز به روز کیفیت و خدمات پس فروش سرویس هایمان را بالاتر ببریم.

امتیاز دهید