نام پروژه:

طراحی سایت آویسا واچ

زمان تحویل نهایی:

21 بهمن 1400

نام کارفرما:

بازرگانی نوآوران زمان آویسا

نوع پروژه:

طراحی و پیاده سازی فروشگاه عمده اینترنتی

توضیحات کوتاه:

ایجاد UI / UX اختصاصی و کدنویسی اختصاصی
آویسا واچ

اشتراک گذاری این نمونه کار :

توضیحات کامل این پروژه

توضیحات تکمیلی و امکانات پروژه

‏ آویسا واچ نام تجاری شرکت بازرگانی نوآوران زمان آویسا می باشد. این شرکت وارد کننده و فروشنده عمده محصولات ساعت مچی در ایران می باشد با توجه به این که فروش این شرکت فقط به صورت عمده هست  کارفرمای پروژه نمی خواستند که قیمت های محصولات برای عموم بازدیدکنندگان قابل رویت باشد و در وهله اول این تقاضا را داشتند که تمامی محصولات یک کیو آر کد داینامیک داشته باشد

و بعد مشتریان پس از عضویت در وب سایت آویسا واچ میتوانند هر نوع محصول به هر تعدادی که نیاز دارند به سبد خرید خود اضافه کنند و در آخر پس از نهایی سازی سفارش درخواست صدور پیش فاکتور را بدهند و تیم فروش آویسا واچ لیست قیمت محصولات انتخاب شده را برای مشتری ارسال کنند و این فرآیند به این علت فعال شده است به خاطر نوسان داشتن قیمت ارز و واردات و متغییر بودن قیمت ها.

در وبسایت آویسا واچ  پس از وارد کردن محصول سیستم به صورت خودکار QR  هر محصول را ایجاد میکند کند و هر کدام از این QR هارا میتوان پرینت گرفت و هر کدام را به محصول وصل کرد و مشتری پس از اسکن این کیو آر کد مستقیم هدایت می شود به صفحه همان محصول و اطلاعات تکمیلی ساعت را از آنجا می بیند و دسترسی کامل به نظرات آن محصول را دارند.

در وبسایت آویسا واچ این امکان وجود دارد، برای هر ساعت میتوان بیش از از پنج رنگ تعریف کرد. و برای هر کدام از رنگهای محصولات می توان یک قیمت مجزا اعلام کرد. که وقتی کاربر رنگ محصول را تغییر میدهد قیمت تغییر کند. و در قسمت پیشنهادات ویژه می توان هر یک از پیشنهادات ویژه محصولات را زمانی معین کرد.که بعد از پایان زمان محصول از پیشنهاد شگفت انگیز خارج شود.

امتیاز دهید