استوری های اینستاگرام زیر 60 ثانیه دیگر به کلیپ تقسیم نمی شوند

استوری های اینستاگرام زیر 60 ثانیه دیگر به کلیپ تقسیم نمی شوند

فهرست محتوا

استوری های اینستاگرام زیر 60 ثانیه دیگر به کلیپ تقسیم نمی شوند.

استوری های اینستاگرام زیر 60 ثانیه دیگر به کلیپ تقسیم نمی شوند.

شبکه اجتماعی اینستاگرام روز جمعه  تایید کرد، که اینستاگرام در حال ارائه این قابلیت برای کاربران است که استوری های طولانی تر بدون وقفه آپلود کنند. اکنون، وقتی استوری کمتر از 60 ثانیه ارسال می‌کنید، به بخش‌هایی تقسیم نمی‌شود. این شرکت اواخر سال گذشته آزمایش این تغییر را با کاربران منتخب آغاز کرد و اکنون آن را برای همه کاربران در سراسر جهان عرضه کرده است.

یکی از سخنگویان متا در یک ایمیل گفت: «ما همیشه در حال کار روی راه‌هایی برای بهبود تجربه Stories هستیم. اکنون می‌توانید به‌جای اینکه به‌طور خودکار به کلیپ‌های 15 ثانیه‌ای بریده شود، داستان‌ها را تا 60 ثانیه به‌طور مداوم پخش و ایجاد کنید.»

این تغییر جدید افزودن یک تجربه خوشایند کاربران برای  اپلیکیشن اینستاگرام است، کاربران اکنون می‌توانند استوری‌های بدون وقفه را پست کنند که تجزیه نمی‌شوند، و از سوی دیگر، بینندگان دیگر مجبور نخواهند بود به طور مداوم برای دریافت ویدیوی طولانی که ممکن است تمایلی به دیدن آن نداشته باشند، ضربه بزنند. اما، این تغییر همچنین می‌تواند برای افرادی که سادگی داستان‌های کوتاه و کوچک را دوست دارند، غیرفعال باشد.

استوری های اینستاگرام زیر 60 ثانیه دیگر به کلیپ تقسیم نمی شوند

علاوه بر این، امکان ارسال استوری‌های بدون وقفه طولانی‌تر تا حدودی خطوط بین Stories و Reels را محو می‌کند، زیرا اکنون دو گزینه برای ارسال یک ویدیوی 60 ثانیه‌ای دارید.

از آنجایی که اینستاگرام به سمت ویدیو می رود، این شبکه اجتماعی محدودیت های زمانی محصولات ویدئویی خود را افزایش داده است. در ژوئن امسال، این شرکت پشتیبانی از حلقه‌های طولانی‌تر اینستاگرام تا 90 ثانیه را اضافه کرد که نسبت به محدودیت قبلی 60 ثانیه بیشتر بود. اینستاگرام همچنین اخیراً تغییری در سیستم ایجاد کرده است که می‌بیند پست‌های ویدیویی جدید که کمتر از 15 دقیقه هستند به‌طور خودکار به‌صورت Reels به اشتراک گذاشته می‌شوند.

تغییرات در ویژگی‌های ویدیویی اینستاگرام واقعاً تعجب‌آور نیست، با توجه به اینکه وقتی آدام موسری، رئیس اینستاگرام اولویت‌های اینستاگرام را برای سال 2022 اعلام کرد، گفت که این شرکت ویدیو را دو برابر خواهد کرد. او حتی اشاره کرد که اینستاگرام تمام محصولات ویدیویی خود را در اطراف Reels ادغام خواهد کرد و به رشد محصول کوتاه مدت ادامه خواهد داد، که نشان می‌دهد ممکن است خطوط بین Stories و Reels حتی بیشتر محو شود.

همه اینها در حالی اتفاق می‌افتند که اینستاگرام تیک‌تاک را تعقیب کرده است و حتی تا آنجا پیش رفت که فید تمام‌صفحه‌ای شبیه به تیک‌تاک را منتشر کرد که در نهایت کاربران آنقدر از آن متنفر شدند که اساساً شبکه اجتماعی را مجبور به عقب‌نشینی از این تغییر بحث‌برانگیز کردند. اما، این بدان معنا نیست که اینستاگرام اولویت‌بندی ویدیو را متوقف کند، زیرا تغییر اخیر در Stories نشان می‌دهد که این شبکه اجتماعی هنوز در مورد اینکه یک پلتفرم متمرکز بر ویدیو باشد، بسیار سرسخت است.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال به دیگران :) ممنونم برای همایت..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مطلع شدن از آموزش و مقاله های جدید ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

آراز سرور | برترین وبسایت میزبانی وب

آخرین مطالب وبلاگ آراز سرور